„Féfo“

„Féfo“

Co je to „Féfo“?

O oddílu | Petrk | 7 let
Konečně se dostávám i k názvu našeho oddílu. Během dlouhého vývoje našeho oddílu vzniklo nové slovo „Féfo”, jehož historii zde nebudu popisovat. Vzniklo však v úzké souvislosti s našim oddílem a označuje naše znamení, symbol. Tento symbol přerostl časem v útvar neurčitého tvaru, který roste v kůře některých stromů a je poměrně vzácný.
Proto když potkáte kluka nebo muže se šňůrkou nebo kůžičkou na krku, na které visí malý bizarní dřevěný útvar, vězte, že je členem třetího oddílu „Féfo” z Kutné Hory. Můžete se ho i zeptat, co to vlastně je, ale kromě názvu, na kterém se shodneme všichni, může se bližší vysvětlení případ od případu značně lišit. A vidět toto záhadné „Féfo” v opravdu nečekané velikosti máte příležitost před klubovnou, kde byl slavnostně vztyčen.
— Shery
Petrk, Tom, Koj | koukalpetr(a)gmail.com | (c) 2009